GABINETY
SPECJALISTYCZNE

REJESTRACJA

81 47 37 333
503 53 00 53

Medycyna estetyczna

W gabinecie medycyny estetycznej w Arete wszystkie zabiegi wykonywane są wyłącznie przez lekarzy ponieważ procedury medycyny estetycznej wymagają wiedzy na temat anatomii człowieka a przede wszystkim uprawnień lekarskich.

W ofercie zabiegów medycyny estetycznej  Arete nasi Pacjenci znajdą  zabiegi  z użyciem wypełniaczy i toksyny botulinowej, zabiegi likwidacji zmarszczek, zabiegi wolumetryczne, mezoterapii, zabiegi z użyciem nici oraz iniekcyjne zabiegi redukujące cellulit i tkankę tłuszczową. Dysponujemy również urządzeniami do odmłodzenia skóry tarzy i ciała -Laser frakcyjny CO2 oraz Secret RF.

Zapraszamy na PQ Age Peeling – innowacyjny peeling chemiczny, który wygładza skórę, przywraca jej jednolity koloryt a także eliminuje przebarwienia.

PROFHILO - Molekuła Młodości wszystko o zabiegu na www.profhilo.pl

MEDYCYNA ESTETYCZNA - cennik

Ceny podane w cenniku są orientacyjne i zależą od zastosowanego produktu oraz ilości podanego materiału. 

Ceny zabiegów ustalane są indywidualnie.

Zabieg Cena
Usuwanie zmarszczek mimicznych (toksyna botulinowa)                400-1000 zł
Leczenie nadpotliwości (toksyna botulinowa) 1200-2000 zł
Wypełnianie zmarszczek (kwas hialuronowy) 700-1400 zł

Modelowanie twarzy (wolumetria- kwas hialuronowy)

PROFHILO Molekuła młodości - przywraca i wysmukla owal twarzy,neutralizuje "chomiki",napina skórę, wygładza zmarszczki 

1500-2500 zł

1200-2200 zł

Modelowanie i nawilżanie ust  700-1000 zł
Mezoterapia igłowa /m.in.osocze bogatopłytkowe,fibryna/ 350-1300 zł
Odmładzanie dłoni 450-800 zł
Zabiegi wzmacniające włosy 350-800 zł
Konsultacja lekarska 100 zł
Peeling PQ Age

od 250 zł

Laser frakcyjny CO2

Zabiegi wykonywane za pomocą lasera frakcyjnego CO2 służą do ablacyjnej trwałej i całkowitej regeneracji skóry i intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Najlepsze efekty uzyskuje się powtarzając zabieg 2-4 razy w odstępach co 5-6 tygodni.

czytaj więcej    zobacz cennik

SECRET RF Bezoperacyjny lifting twarzy, zabiegi wykonywane przez cały rok/ nawet w lecie i na opaloną skórę/ alternatywa dla lasera CO2

Dysponujemy również nowoczesnym sprzętem – Secret RF – do niechirurgicznego liftingu twarzy, redukcji zmarszczek, odmładzania twarzy i usuwania blizn oraz leczenia rozstępów i leczenia nadpotliwości pach. Jesteśmy jednym z kilku autoryzowanych gabinetów w Polsce tego sprzętu.

Secret RF - Mikroigłowy RF frakcyjny. Działanie oparte jest na synergicznym połączeniu precyzyjnie konktrolowanych Bi-polarnych fal radiowych RF oraz minimalnie inwazyjnym systemie mikroigieł. Urządzenia medyczne Secret RF przeznaczone są do niechirurgicznego liftingu twarzy, redukcji zmarszczek i blizn, oraz do leczenia nadpotliwości i rozstępów. Secret RF to alternatywa dla lasera frakcyjnego. Producentem jest firma Ilooda produkująca urządzenia medyczne i kosmetyczne na najwyższym poziomie. Więcej na stronie www.secretrf.pl

SECRET® to innowacyjne i zaawansowane technologicznie, medyczne urządzenie oparte na synergicznym połączeniu precyzyjnie konktrolowanych Bi-polarnych fal radiowych RF oraz minimalnie inwazyjnym systemie mikroigieł, czyli systemie mikronakłuwania. Secret przeznaczony jest do niechirurgicznego liftingu twarzy, redukcji zmarszczek i blizn oraz do przestrzennego zagęszczania i ujędrniania skóry, dzięki wielokrotnemu działaniu na kolejne warstwy skóry. Podczas zabiegu bardzo cienkie mikroigły wprowadzane są pod skórę na różną głębokość od 0,5 do 3,5mm i tu emitują fale radiowe nagrzewając krótko lecz bardzo silnie tkankę wokół igieł, bez przegrzania powierzchni skóry i bez ryzyka poparzeń. Po emisji fali igły natychmiast wycofują się ze skóry. Na każdym z poziomów skóry powstają zarówno punkty koagulacji, tzn. małe ogniska o bardzo wysokiej temperaturze, jak i przegrzania, które zapoczątkowują remodeling podskórnego kolagenu. Wprowadzenie igieł na kilka poziomów w skórze pozwala osiągnąć przestrzenny efekt ujędrnienia skóry. 10,4 calowy ekran dotykowy posiada różne tryby kontroli, dzięki czemu jest przyjazny dla użytkownika i łatwy w obsłudze. Wszystkie parametry ustawiane są automatycznie po wyborze odpowiednich zaleceń, ale również mogą być dopasowywane indywidulanie

Efekty zabiegu SECRET można podzielić na te widoczne od razu oraz te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak efekty ostateczne widoczne są kilka tygodni po zabiegu, nawet do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to bardziej jędrna i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. To również doskonała metoda usuwania zmarszczek w okolicy oczu i ust, a także podnoszenia opadającej skóry i poprawy jej elastyczności. Ponadto SECRET skutecznie i trwale usuwa blizny zanikowe i niweluje rozstępy, a także na około pół roku redukuje nadpotliwość.

 • Głęboka frakcyjna odnowa skóry
 • Silny efekt termiczny w skórze właściwej
 • Brak termicznego uszkodzenia naskórka
 • Doskonały efekt remodelowania kolagenu
 • Precyzyjna kontrola głębokości działania
 • Płynna regulacja poziomu energii RF
 • Minimalna bolesność zabiegu
 • Krótki czas impulsu RF - brak rekonwalescencji
 • Intuicyjne menu i prosty system wymiany końcówki

 Zabiegi Secret RF na ciało:

 • leczenie rozstępów
 • usuwanie blizn
 • rogowacenie mieszkowe
 • leczenie nadpotliwości pach

 Zabiegi Secret RF na twarz:

 • bezoperacyjny lifting twarzy
 • redukcja zmarszczek
 • odmładzanie skóry
 • usuwanie blizn
 • odnowa skóry
SECRET  RF – cennik
Zabieg Cena
twarz 1000 zł/3 zabiegi-2900 zł/
szyja 800 zł
dekolt 900 zł
twarz + szyja + dekolt      2500 zł/3 zabiegi-7200 zł/
twarz + szyja lub dekolt 1600 zł/3 zabiegi-4600 zł/
rozstępy lub blizny od 500 zł
nadpotliwość pach 1500 zł
pośladki 1500 zł
brzuch 2000 zł
ramiona 1500 zł
piersi 1500 zł
dłonie 1000 zł
oczy 500 zł
rozszerzone pory od 500zł

Lek. med. Anita Borowiecka - Załęska

Specjalista medycyny rodzinnej, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej PSMEiAA Dr. A. Ignaciuk